The world of Iliria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The world of Iliria

The world of Iliria
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 3:40 am by Гост

» Замъкът "Иванович"
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 5:58 am by Nightmare*

» Plazza Dance Center
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 10:12 am by Гост

» Какво животно е предишния?
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 8:27 am by Гост

» Каква храна е предишния?
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 8:12 am by Гост

» Какво слушаш вмомента?
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 8:11 am by Гост

» Да броим до 1000...
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 8:10 am by Гост

» Шамар,Целувка,Секс или Бира?
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 8:09 am by Гост

» Асоциации
Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 8:08 am by Гост

Top posters
Nightmare*
Бар Dark Shadow - Page 3 I_vote_lcapБар Dark Shadow - Page 3 I_voting_barБар Dark Shadow - Page 3 I_vote_rcap 
newidima
Бар Dark Shadow - Page 3 I_vote_lcapБар Dark Shadow - Page 3 I_voting_barБар Dark Shadow - Page 3 I_vote_rcap 
Cifer
Бар Dark Shadow - Page 3 I_vote_lcapБар Dark Shadow - Page 3 I_voting_barБар Dark Shadow - Page 3 I_vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

 

 Бар Dark Shadow

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:23 pm

Седяхме на бара с Аня, тя си поръча шотове и аз реших да последвам примера й - 5 качествени шота - провикнах се на бармана, той ме огледа и явно знаеше коя съм, защото веднага ни донесе шотовете. - Е знчеи си вампир - казах на Аня и обърнах шотовете един след друг, след което посочих чашките на бармана и той ми наля отново.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:42 pm

След като си тръгнах от парка се качих на колата и тръгнах. Не исках да стоя повече там. Ходех там където ме завееше вятъра. Спряй пред един бар или кафе. НЯмаше значение. Влязох и веднага сетивата ми се изостриха. Тук имаше вампири. Коловете ми бяха на сигурно място и затова се застанах така че да са ми удобни но да не привличам внимание. Седнах на бара и започнах да оглеждам наоколо. Трябваше да видя кои бяха.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:43 pm

Баровете не бяха едни от любимите ми места, най-вече заради големите тълпи от хора или същества в случая... нямаше значение, не бях един от онези които са "част от тълпата" никога не съм бил и признавам си никога не ми е било от полза това ми мислене... затова никога не съм срещал други богове, но голяма работа.
Приближих се към бара и просто седнах и се загледах в самия бар, който май беше нов или поне така ми се струваше...
Нямаше значение... дори вече не се сещах какво бях планирал да правя, след като седна, затова без да се замислях викнах бармана и си поръчах едно уиски, които моментално се появи пред мен.
Въздъхнах, когато се вгледах в златистата течност... защо толкова много приличаше на разреден мед?... Изпих я... определено няма вкус на мед... подсмихнах се на себе си и скоро след това бутилката седеше пред мен и след всяка глъдка (която се падаше една чаша) си пълних отново чашата... Ммм... защо не харесвах барове... няма значение...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:45 pm

-Знаеш,че неможеш да ме убиеш,няма значение,че ти си смъртта...знаеш,че неможеш да ме убиеш и аз немога да убия теб,но това не пречи...да гориш в ада-казах тихно на братовчедка си.Ние не се мразихме,но просто обичахме да се заяждаме един с друг,а това което и' казах я дразнеше много.Попринцип,сега следва бой,но едвали ще се осмелим в бар,пред толкова много хора...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:57 pm

- Значи си вампир? - попита ме Леа.
- Да...и аз не знам точно как се случи, че всички разбраха. По- късно ще се разправям с дяволското създание, относно голямата му уста. - хвърлих намръщен поглед на демона и отново се усмихнах на Леа. Изведнъж усетих странен аромат...не точно вампир, но не и точно човек...дампир? Разгледах бара набързо със съмнителен поглед, докато не се спрях на чернокос сладур с доста хубаво тяло..Ъгх..надявам се да не ми се налага да се бия с него, изглеждаше прекалено добре, за да го убивам...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:02 pm

Докато оглеждах бара видях един поглед да се спира на мен. Не можех да разгадая какво точно излъчваше. Неразбиране? Отврат? Поход? Или всичко заедно. Да.. определено беше вампират тук. Но усещах че има още.Не можех да преценя точно колко са. Усмихнах се похотливо към момичето което притежаваше този смесен поглед. Имаше леки червени пръстени около зениците. Повдигнах чашата която беше почти непокътната и я подвигнах в нейна посока.
Върнете се в началото Go down
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:03 pm

Усмихнах му се.
-Добре де печелиш..Здравей...ъъъ..Да помня те-Обърнах се към бога който се наливаше.Сложих ръка на рамото му.
-Хей по-спокойно.-Засмях се..Не бях виждала някой да пие така.Седнах до него и погледнах братовчетчето си.
-Нещо за пиене???
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:09 pm

Май Моника сложи ръката си на рамото ми, но не можех да преценя много допре, докато пиех...
Бара продължаваше да се пълни още и още и колкото и да не ми се искаше да си призная, този разреден мед или каквото там беше - май уиски... все тая... Не мисля че започваше да ме действа...
Намръщих се и бутнах празната бутилка към бармана, който веднага я прибра и ме пита дали искам още нещо... след коментара ми, че искам да не плащам, не постигнах по-повдигнато настроение. Само успях да си изпрося един зъл поглед.
Завъртях очите си и му да дадох пари... ух, тези днешните хора нямаха чувство за хумор...
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:13 pm

Поръчах си бирата и скоро я получих. Извъртах глава на дясно и кой да видя! Старк още беше тук и говореше с някакво странно момиче. Отидох при тях.
-Хей, здрасти пак.. Свърших работа - нахилих се и се обърнах към червенокосото момиче. - Здрасти! - усмихнах се и на нея.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:17 pm

-Здравей отново,това е Моника,тя ми е братовчедка,а Моника това е Елеа,познаваме се от скоро,запознайте се!-усмихнах се и на двете и си поръчах още уиски.Алкохола ме хващаше трудно,затова опотрябвах в огромни количества.Изпих чашата на екс и дадох да ми налетя още.Сметката ми беше към 600 евро вече,но все тая...Имах достатъчно в мен,а ако свършат отпред има банкомат...Обърнах се към богът зад мен и казах:
-Мисля,че не се познавам официално,казвам се Старк-подадох му ръка
Върнете се в началото Go down
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:27 pm

Момиче на име Елеа се появи, поздрави братовчет ми и мен.Явно се познаваха.Усмихнах се и погледнах Старк.Той знаеше какво си мисля и това със сигорност не му харесваше.Отпих отново от питието си и то свърши.Заразлика от дваамата мъже до мен аз не пиех много.ПОръчах си още нещо..кола.Внезапно ми се препи.РАзбрах че е момента в който да кажа..
-Е кога казахте, че ще е свадбата-Казах премигайки с очи докато гледах Елеа.Сложих ръка пред устните си.
-Опа...май това е по-напред в времето.-СЛожих качулкаата си уж засрамено и се захилих.
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:31 pm

- Съжалявам, че трябваше да научиш по този начин, но като гледам го приемаш доста нормално. - засмях се на Лея. Хвърлих още един поглед на дампира. Той ме гледаше с леко напрежение...какво очакваше?Да хвана някого и да забия зъби във врата му? Той вдигна чашата си и я повдигна към мен. Аз се засмях отново и му върнах жеста, но после погледнах към Лея...не исках да я пренебрегвам.
- А какви бяха тези твои най- добри приятели ..Цезар и Ру..нали? Кучета...котки...? - започнах да изреждам животните, които обикновенно притежаваха хората.
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:33 pm

-Приятно ми е! - казах и се усмихнах.
-Е кога казахте, че ще е сватбата? - попита тя примигвайки невинно и гледайки ме втрещено. После закри устните си с ръка.
-Опа...Май това е по-на пред във времето.. - поправи се тя после. Бях объркана и погледнах Старк.
-А тя какъв демон е? - попитах го, въпреки че не бях сигурна че е демон. Просто предчувствие.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:39 pm

-Ами тя е...самата смърт-казах аз и погледнах момичето,не исках да я стряскам,но тя сама попита
-Ние сме,като семейство адамс,в по божествен вариант-засмях се силно
-Няма да имa сватба,ние сме само приятели-казах на братовчедка си и скръстих ръце.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:41 pm

Засмях се - мм котки може да се каже - смехът ми стана още по - силен - Необикновенните неща са част от живота ми - свих рамене - един, два вампири и демон не биха ме стрестнали - демон, ето какво беше Старк , усмихнахх се. - Ру е сребрист тигър, а Цезар е черна пума - казах, не ме притесняваше да споделя тайната си с нея.
Върнете се в началото Go down
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:45 pm

Вдигнах пръст и важно казах.
-Моля моля...аз не съм Смърт..Аз съм Пра внучка му.-Пърхах с черните си омигли и гледах миличко с големите си черни очи.
-И какво да направя..объркак времето..не съм виновна...-От мен се чу едно.
-ПИСУК
-Охх..събидии се.-Извадих кокалявото тяло от джоба си и го оставих на бара.
-А това е Смърт ма Мишките..Не е ли очарователен.-Казах взирайки се в него.
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:51 pm

Очните ми ябълки щяха да изкочат от орбитите си, когато Моника извади кокалявото нещо от джоба си.
-А това е Смърт на мишките. Не е ли очарователен. - каза тя с любящ и мил тон, но на мен никак не ми се струваше очарователно.
-П..прекрасен е... - казах стреснато за да не я убидя. Въпреки, че не беше прекрасен... моне за мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 11:59 pm

- Уоу...повечето хора не се ли страхуват от тях? - засмях се. - Май не си толкова обикновенна, за колкото се представяш. - повдигнах вежда. Изпих и петте шота, глътнах двойното уиски и поисках още едно двойно...Чесно казано тези дни ми беше малко натоварено, а не бях ходила и на работа, така че имах нужда от алкохол ...и на момче нямаше да откажа, но засега не виждах никой по- специален.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 12:06 am

Усмихнах се самодовоно - Ни най малко, аз стм далеч от обикновенното - обърнах поредните пет шота - но какво ли е обикновенно за фамилия Скай - зачудих се наглас. В моето семейство нямаше нищо обикновенно, баща ми е повелител също като мен, брат ми притежава сили над стихия въздух, а аз аз не само мога да говоря със животните, но и имам власт над огъня. Не определено нямаше нищо обикновенно в моето семейство.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 12:10 am

-Още ли пазиш този добитък,толковае сладичък и кокалест,май е отслабнал-наведох се до малко то плъхче и го погалих или по-точно поглаих скелета му.
-Помня,че като бяхме малки,винаги го мъкнеше след себе си и той църкаше ли църкаше и винаги висеше по джобовите ти.Исках да те преджобя веднъж и гадината ме ухапа...УХАПА МЕ...-разкавах аз,докато гледах малкото...нещо...
Върнете се в началото Go down
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 12:14 am

-Не е добитък-Погалих малкия красавец и се обърнах към момичето,
-Знам, че не го мислиш за прекрасен..знам какво си мислиш в всеки един момент-Намигнах й и се замсях.Отпих от колата си .
-Е как се запознахте?
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 12:17 am

-Съжалявам.. - засмях се и изнервено се почесах зад вратът. Тя знаеше какво си мисля? Какво по дяволите!
-Е, как се запознахте? - попита тя и аз се навих да кажа смешната случка на бързо.
-Ами... Той се направи на котка и се намърда да живее вкъщи.- казах и погледнах Старк. Това нямаше да му го простя никога хД
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 12:18 am

Продължих да гледам към вампира, докато едно "Ухапа ме!" не ме изкара от размислите ми. Поне беше фалшива тревога. Приближих се към вампирката със червените пръстени около зениците и застанах зад нея. Наклоних се и прошепнах в ухото и
-Знам какво си
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 12:22 am

-Еми...беше само бъзик и не живея у вас...-засмях се аз и погледнах Елеа.Поръчах си още за пиене,но този път една малка водка с много лед.
-А ти как се запозна с гаджето си,братовчедке-попитах аз и погледнах момчето с което тя дойде...Усминах се нагло на Моника и и' намигнах...
Върнете се в началото Go down
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 12:26 am


-ОО не ми е гадже-Засмях се
-Аз не си хващам ново всяка вечер както правиш ти-Намигнах му.
-Срещнах го в един замък...Супер е..Толкова е голям и красив..чудесно е да се разхпждаш вътре..Превърна се в любимия ми замък..И мирише на ...Смърт..-Усмихнах се..
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бар Dark Shadow - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар Dark Shadow
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Iliria :: Ankh' Morpork :: Център-
Идете на: