The world of Iliria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The world of Iliria

The world of Iliria
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyВто Авг 02, 2011 3:40 am by Гост

» Замъкът "Иванович"
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyСъб Авг 07, 2010 5:58 am by Nightmare*

» Plazza Dance Center
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 10:12 am by Гост

» Какво животно е предишния?
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:27 am by Гост

» Каква храна е предишния?
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:12 am by Гост

» Какво слушаш вмомента?
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:11 am by Гост

» Да броим до 1000...
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:10 am by Гост

» Шамар,Целувка,Секс или Бира?
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:09 am by Гост

» Асоциации
Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:08 am by Гост

Top posters
Nightmare*
Бар Dark Shadow - Page 2 I_vote_lcapБар Dark Shadow - Page 2 I_voting_barБар Dark Shadow - Page 2 I_vote_rcap 
newidima
Бар Dark Shadow - Page 2 I_vote_lcapБар Dark Shadow - Page 2 I_voting_barБар Dark Shadow - Page 2 I_vote_rcap 
Cifer
Бар Dark Shadow - Page 2 I_vote_lcapБар Dark Shadow - Page 2 I_voting_barБар Dark Shadow - Page 2 I_vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

 

 Бар Dark Shadow

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:32 pm

-Здравей...котешка света инквизиция-казах аз и я погледнах леко намръщено.Стоях зад Елеа,защо вобще ме замъкна до тук,не можахме ли да им помахаме,да им викнем,свирнем или да хвърлим чаша по тях...все тая...
-Е,и вие ли сте дошли да пийнете нещо?-опитвах се да завържа инитлигентен разговор...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:36 pm

Гледах новодошлите и се усмихнах, тъкмо бях свършила с уискито си. Поръчах си още едно и се обърнах към тях - Мхм - усмихнах се - аз съм Лея - казах и подадох ръка първо на момичето
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:39 pm

-Здрасти Елеа и... бял котарако? - каза тя и огледа Старк от глава до пети.
-Вампирче? - казах аз а тя ме изгледа с един поглед "От къде по дяволите знаеш." и после като-че-ли и просветна, че все пак съм в компанията на демон.
-Аз съм Лея - усмихна ми се момичето с Анастасия и ми подаде ръка.
-Елеа, приятно ми е.
Как я карате? - последва моят първос след този на Старк.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:45 pm

Тръгнах към бара.
След малко стигнах и се огледах.От цялото заведение не познавах абсолютно никого.Седнах на една маса след малко дойде някаква сервитьорка.
-Ами,искам...нещо сухо,каквото се сетиШ! - казах аз и се загледах в съседната маса.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:47 pm

Вампир, хмм значи Аня беше вампир, това не ме изненада особенно бях свикнала с всякъкви митични реботи, та аз самата бях едно от тях. - Пием и си говорим - погледнах Анастасия - добре си прекарваме, присъединете се към нас - усмихнах им се и подадох ръка на момчето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:49 pm

-Вампирче? - попита Елеа, а аз я погледнах учудено, след което погледнах към демона.
- Значи аз мога да си трая, а някои други не? - казах замислено и погледнах отново към Елеа.
- Ами биваме, решихме да дойдем на по питие, за разтоварване. - усмихнах и се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:53 pm

Чух вампир!
Слд малко дойде питието ми.Треснах го наведнъж,и отидох до тяхната маса.
-Вампир ли чух!?! - казах аз и се засмях. - Някой хора не вярват във вампири... - секнах се изведнъж. - ...но не и аз!Аз също съм вампир! - казах и се засмях отново. - На каква кръв сте?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 7:59 pm

Погледнах объркано новодошлия - Хмм аз не съм вампир - казах и обърнах уискито, не аз бях нещо друго, аз бях повелителка на животните, но тук май никой не знаеше това затова когато се обърнах се усмихнах и просто вдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:04 pm

-Кхм, аз също не съм вампир. Отивам до бара..- усмихнах се и отидох отново до бара за следващата поръчка. Реших да мина на нещо по лекичко и си поръчах водка и портокалов сок. Седнах на бара и реших да ги оставя за малко сами, защото изглежда там всички освен мен бяха... Не-човеци. Смесих водката и сока и отпих малка глъдка. Тези същества бяха интересна гледка когато се съберат.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:07 pm

-Не ме убиждай,аз не съм вампир-погледнах момчето и се усмихнах фалшиво.Бях горд с това е съм демон,а вампирите...хм...незнамкавко мисля за тях,не са лоши същества,но са доста ъъъ лицемерни.Отидохдо бара и си взех бутилката уиски,която беше много самотна там.Хванах човешкото момиче и го задърпах към масата където са всички.
-Ти...идваш с мен!-казах аз на Елеа и я псунах,чак като стигнахме при останалите
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:15 pm

Огледах по - добре момчето и трябваше да призная, че изглеждаше доста добре. Висок рус, добре сложен - да определено хващаше окото. - Хм май само вие двамата сте вампирите тук - засмях се и отпих от уискито. - Ти на каква кръв си ? - попитах лчбопитна, занех, че не може да ме нарани. Нещото от което се страхуват вампирите е огъня а аз имах влияние над него, усмихнах се малко самодоволно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:19 pm

Усмихнах се на момичето.
-На човешка,но теб няма да те нападна,аз нападам само случайни хора,и такива,които не са особено добри,и в добро здраве,но ти не си нито едно от трите неща,за който да нападна човек. - засмях се аз. - Ела,ако искаш на съседната маса,да си поговорим,и да почерпя нещо за преместването,ако искаш разбира се.
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:24 pm

Старк дойде да си вземе бутилката с уиски и успоредно с това ме дръпна към масата.
-Ти...идваш с мен! - каза той и ме завлече при останалите. Усмихнах се и си отпих от водката със сокче. Като се замисля бях добро попълнение сред странните същества. Вампири, демон, нещо незнайно и... о Боже - човек!
-Добре де, можеше да не ме дърпаш така, щях да си разлея пиенето! - казах на Старк и се засмях.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:29 pm

-Все тая-казах на Елеа и се засмях.Надигнах отново бутилката и я преполових.Тряснях я на масата и седнах на един стол,като пак надигнах уискито.С най-добрия ми приятел-Джак,а послеще се обадя и на Джони си говорихме много добре,те винаги ме разбират.
-...и сега кво?-попитах другите,защото ми беше адски скучно.
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:36 pm

Погледнах часовника си и...
-Сегаа... аз отивам на работа. - Вярно, че бях решила днес да не ходя, но наистина беше скучно. Пък и малко танци нямаше да ми се отразят зле.
Оставих парите за пиенето ми на масата, изпих на екс водката със сокче и тръгнах към изхода, като на излизане намигнах на Старк.
Отпред ме чакаше прекрасната ми кола. Благодарих на охраната, че я е
пазил добре, качих се в нея и запалих гуми към стрийптиз бара.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:41 pm

Докато говорих с момичето решихме да вървим, което не беше никак необикновено. Нали всички хора се разхождаха докато говореха, въпреки, че ние много не говорихме, докато вървяхме.
Най-накрая стигнаме до някакви врати... които май водеха нанякъде... и ние май влязохме вътре. Засмях се на мисловата си дейност и последвах Моника към вътрепността на бара...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:58 pm

Всичко стана ацки бързо...докато говорех( ако това можеше да се нарече разговор ) с дяволчо изведнъж дойде още един вампир на около 18, доста висок и със руса коса.
- Ммм..май само аз съм вампирката тук. - засмях се леко и доизпих питието си. Новият вампир се заговори със Лея, а демончо и Елеа се оттеглиха да си вземат нови питиета. След като всички седнахме на една маса Елеа каза, че трябва да отива на работа и излезе в бара, а точно в същия момет влязаха други двама. Вдишах дълбоко и усетих странните им аромати...нв бяха хора 100% ..но какво бяха? Погледнах към тях и усетих единия аромат...беше ми някак познат..сякаш аромат или по скоро чувство....не знам защо, но го и двете ги свързвах със смърт..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 9:24 pm

Изведнъж усетих просъствие,подобно на моето,само че по различно.Погледнах към вратата и се умихнах,дъщерята на смъртта и богът на времето.УоУ тук станахме три доста същества за съществуването на света.Смърт,време и пространство,яко.
През цялото време ги следях с поглед.Тези двамате ме радваха.
Върнете се в началото Go down
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 9:27 pm

Огледах бара.Беше един от любуимите ми места.Човеците и не човеците който знаех, че ще са тук си бяха по местата.С грациозна бавна походка отидох до бара и си поръчах нещо силно.Погледнах бога който вървеше след мен като дете, изгубило се в големия град.Облегнах се на бара и се загледах в едно момче.
*Ето го и синчето на сатаната*
Помислих си.
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 9:40 pm

Усмихнах се на момчето, така и не разбрах как се казва - Може би по - късно - казах и се обърнах към уискито си. За жалост беше свършило, затова отидох до бара за още - Някой да има нужда от презареждане? - попитах с усмивка на уста.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 9:46 pm

Какъв странен бар... огледах се и забелязах доста повече същества отколко хора... и отново ми стана някак си забавно... как може един път да реша да отида някъде, където не ми се ходи и да уцеля място, което е било избрано от много други... но както и да е... Нямаше значение... дори вече забравих за какво мислих...
Единственото което ми идваше наум беше че това място преди 5о години е било склад... и покрай крака ми мина мишка... от миналото ествествено... сега нямаше мишки... освен онази в джоба на Моника... което май не беше точно мишка...
За какво мислих?... няма значение...
Ммм... интересна компания имаше тук...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 9:55 pm

Изправих се и тръгнах към новодошлите,които стояха на бара.С бавни крачки се приближих и застанах до братовчедка си,която се правеше че не ме познава...май..
-Здравей...Моника,помниш ли ме?-засмях се самодовлно и я погледнах в очите.Тя също ме погледна.Нейното присъствие винаги ми е било приятно,студено,зловещо,тежко...присъствието на самата смърт...Помня,че като малки ме заплашваше да ме убие...Беше забавно...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:07 pm

Лея стана и попита дали някой иска още питиета.
- Знаеш ли какво? - попитах,изпивайки текилата си на екс. - Идвам с теб, мисля да си поръчам няколко. - засмях се и се изправих. С Лея тръгнахме към бара и аз си поръчах 5 шота плюс двойно уиски с лед. Демончо от своя страна се бе заговорил със новите, влезли в бара.
Върнете се в началото Go down
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:09 pm

Погледнах братовчет си в очите с празен погледн както само аз умеех.Умирах си да го дразня.
-Явно съм известна в стария град а .. - Казах бавно аз като кръстника и погледнах ръката си.Обърнах се към бара и отпих от питието си.
-Ти закакво си дошъл..нима желаеш смърта си?
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:14 pm

Около две часа след като си тръгнах отново прекрачвах прага на любимият си бар. Бях решила, че останалите са си тръгнали и изобщо не се огледах за тях а направо тръгнах към бара. След толкова танцуване не ми се пиеше нещо спиртно. Бирата беше добър избор като за сега. Поръчах на бармана, който ме огледа от глава до пети. Добре... Може би по-късно щях да опитам от руснака.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
Sponsored content





Бар Dark Shadow - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар Dark Shadow
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Iliria :: Ankh' Morpork :: Център-
Идете на: