The world of Iliria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The world of Iliria

The world of Iliria
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyВто Авг 02, 2011 3:40 am by Гост

» Замъкът "Иванович"
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyСъб Авг 07, 2010 5:58 am by Nightmare*

» Plazza Dance Center
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 10:12 am by Гост

» Какво животно е предишния?
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:27 am by Гост

» Каква храна е предишния?
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:12 am by Гост

» Какво слушаш вмомента?
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:11 am by Гост

» Да броим до 1000...
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:10 am by Гост

» Шамар,Целувка,Секс или Бира?
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:09 am by Гост

» Асоциации
Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:08 am by Гост

Top posters
Nightmare*
Plazza Dance Center - Page 2 I_vote_lcapPlazza Dance Center - Page 2 I_voting_barPlazza Dance Center - Page 2 I_vote_rcap 
newidima
Plazza Dance Center - Page 2 I_vote_lcapPlazza Dance Center - Page 2 I_voting_barPlazza Dance Center - Page 2 I_vote_rcap 
Cifer
Plazza Dance Center - Page 2 I_vote_lcapPlazza Dance Center - Page 2 I_voting_barPlazza Dance Center - Page 2 I_vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

 

 Plazza Dance Center

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Plazza Dance Center - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:46 am

- Аз съм Лейла - усмихнах се, зарадвах се, че се представи само с първо има това ми спестяваше представянето на моята фамилия. - Благодаря добре съм и тук наистина е великолепно, много ми харесва - казах мило - добра работа сте свършили - поздравих я искренно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 9:21 am

Благодаря ти,поне някой да е искрен-усмихнах й се,изглеждаше ми приятно момиче,а и беше симпатична.-Момичета искате ли да ударим по някой друг шот,гледам,че вие вече сте започнали,а и работата намаля.-изненадах се от себе си когато казах това,обикновено не пия,още по-повече по време на работа.Изведнъж чух как нещо на бара се чупи,обърнах се и видях как Дейвид се е навел и се опитва да прикрие счупената бутилка с марково уиски,отидох при него.-Какво става тук?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 9:26 am

Бях се загледал в Катрин и изтървах бутилката , подяволите. Като тръгнах да я събирам едно парче се забива в ръката ми , ако го махнех всички щяха да видят как заздравява. Какво щях да правя  ? Тя дойде. Погледнах я в очите.- Тук ще ми трябва малко помощ - усмихнах се и й изпратих мислено съобщение * Не искаш клиентите ти да разберат ,  че  в персонала има вампири нали ? Помогни ми да се измъкна от тук*
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 9:45 am

В ръката на Дейвид се беше забило едно парче стъкло от бутилката.Трябваше да му помогна.Едно момиче което стоеше на бара започна да вика:"Добре ли си,дай да ти помогна" и посегна към ръката на Дейвид за да изкара стъклото.-Не,недей може да се инфектира,аз ще се погрижа за него-хванах Дейвид под ръка и го задърпах към стаичката на персонала.Когато влязохме вътре той си изкава парчето стъкло от ръката и раната веднага зарастна.-Следващия път се постарай да бъдеш по-внимателен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 9:52 am

Катрин ме заведе в стаята и ми помогна. Направи го , за да спаси  заведението и да не се разуче , а може би и пукаше малко за моята безопасност ?- Благодаря ти - усмихнах й се. - Ще внимавай другият път , но и ти обещай да не ме разсейваш , не можах да откъсна очите си от теб и бутилката падна.  - отново се загледах в лицето й , беше красива ,  усещах нещо , когато бях с нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 10:12 am

Той ми благодари,вече бях спокойна,че никой не е видял нищо,но и малко бях притеснена за него,не знам какво се случваше с мен.Усещах някакво странно чувство,когато стоях толкова близо до него.Той ме гледаше право в очите.Ах,тези сини очи,защо ме привличат толкова много.Господи не мога да се позная,това не бях аз,къде отиде онова момиче,което не се поддаваше на мъжките номера.Гледахме се няколко секунди,той преметна един кичур от косата зад ухото ми.-Мисля,че трябва да се връщаш на работа-погледнах го сериозно,до колкото можеш да изглеждам сериозна в този момент.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Plazza Dance Center - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Plazza Dance Center
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Iliria :: Ankh' Morpork :: Център-
Идете на: