The world of Iliria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The world of Iliria

The world of Iliria
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Plazza Dance Center EmptyВто Авг 02, 2011 3:40 am by Гост

» Замъкът "Иванович"
Plazza Dance Center EmptyСъб Авг 07, 2010 5:58 am by Nightmare*

» Plazza Dance Center
Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 10:12 am by Гост

» Какво животно е предишния?
Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:27 am by Гост

» Каква храна е предишния?
Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:12 am by Гост

» Какво слушаш вмомента?
Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:11 am by Гост

» Да броим до 1000...
Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:10 am by Гост

» Шамар,Целувка,Секс или Бира?
Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:09 am by Гост

» Асоциации
Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:08 am by Гост

Top posters
Nightmare*
Plazza Dance Center I_vote_lcapPlazza Dance Center I_voting_barPlazza Dance Center I_vote_rcap 
newidima
Plazza Dance Center I_vote_lcapPlazza Dance Center I_voting_barPlazza Dance Center I_vote_rcap 
Cifer
Plazza Dance Center I_vote_lcapPlazza Dance Center I_voting_barPlazza Dance Center I_vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

 

 Plazza Dance Center

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПон Авг 02, 2010 8:56 pm

Plazza Dance Center Cf569fc781


Plazza Dance Center – най – новата и най – известната дискотека в Анкх’ Морпорк. Със своя актуален интериор, модерни светлинни ефекти и страхотна музика с кристален звук, дискотека Plazza предразполага посетителите си към максимално забавление. Независимо дали си сте сами или сред компания, тук можете да намерите много нови приятели, да се забавлявате качествено и да прекарате незабравимо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 3:47 am

Стана време и отидох на работа. Нова вечер прекарана в гледане на пияни танцуващи студенки или слушане на чуждите проблеми , усмихнах се , поне алкохола беше в доволни количества. Вчера видях управилката беше далеч от представите ми на някой сърдита леличка , беше секси , беше красива. Надявах се скоро отново да я видя или да я поопозная по-добре на тъмно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 6:45 am

След като отидохме до бара, за да вземем колата и' и се отправихме към апартамента ми. Влязох набързо да се преоблека в черен гащеризон и тръгнахме към дискитеката. Влязохме вътре и аз се обърнах към нея.
- Лея, ти седни на някоя маса, аз ще видя какви задачи имам и ще мина при теб. - Усмихнах се и се запътих към склада. Видях задачите си за днес, поздравих колегите и се запътих към същинската част на дискотеката. Докато минавах покрай бара миризмата на вампир ме удари с пълна сила. Огледах се и на няколко метра от мен видях явно новият барман, да подрежда алкохола. Огледах го...иизглеждаше доста добре...сини очи, черна коса...готина тениска..беше секси!
- Няма начин...стига бе! - удивих се аз. Леле...наистина имах колега вампир,който сигурно ме е чул.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 6:48 am

Обърнах се и видях някаква секси сервитьорка да ме коментира , дали беше зареди това , че съм вампир или бях прекалено секси за нейните очи. Отидох до нея , нямаше начин да не се запознаем.
- Здравей , приятно ми е Дейвид - подадох си ръката. - Радвам се , че има и други вампири - казах го тихо , така че само тя да ме чуе. И я огледах отново. - Ако всички колежки са секси като теб , ще работя тук цял живот.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 6:53 am

Седнах на едно сепаре, дискотечката си я биваше, даже доста. Беше уютно и беше в черно перфектната комбинация да се почувствам като удома си. И като споменах за дома си реших да надникна какво се случваше там. Отпуснах се удобно на сепарето и се пресеносх в главата на Цезар -Хей, момче - поздравих го на ум. Той разбра както исках и бавно, грациозно се изправи от леглото си и се разходи из къщата. Вървеше бавно по коридора до кухнята, всекидневните и обратно към стаята ми. Не срещна никой и аз се успокоих, значи всички спяха. Никой не беше усетил, че ме няма усмихнах се самодоволно - Благодаря момче - казах на красивата котка и се върнах обратно в свочта глава.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 6:56 am

Явно щяхме да се спогодим с него.
- Вечността е дълго време, знаеш ли? - засмях се. - Повечето са такива, но въпроса е дали всички няма да ти се възпротивят, - засмях се отново и го огледах. - но като гледам няма да имаш такъв проблем май. Анастасия Старлинг. - казах и се здрависахме. - и аз се радвам, че най - накрая срещам себеподобен при това с такъв вид.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:02 am

Кожата й беше адски мека и приятна на допир.Харесваше ми  и определено знаеше какво да говори.- Е супер тогава  и да наистина няма да имам проблем , но като гледам и ти нямаш проблеми. - отново я огледах . - До колко часа работиш ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:08 am

Погледнах часовника на стената, който показваше 2 часа посреднощ. Замислих се за кратко и отговорих.
- Днес съм до към 4, ами ти? - отговорих, но видях, че имаше доста клиенти. - работата ме зове, до след малко. - намигнах му и се засмях и тръгнах към масите. Взех няколко поръчки и реших да навестя Лея.
- Хей как си? - засмях се аз и седнах до нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:11 am

Сладураната  ме остави и аз се заех с работата си , бара вървеше. И днес имаше много поръчки и хора. Изпивах по едно , когато никой не гледаше.  Едва ли някой щеше да ми забележи или да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:15 am

Добре съм - усмихнах се - но ако ми донесеш няколко шота ще съм перфектно - засмях се. Тази вечер пак бях пила доста, но алкохола много трудно ме хващаше, така че имах още място за алкохол. - Кой е той? - приближих се и й го прошепнах заговорнически в ухото. Знаеш, че тя ще ме чуе и от по - далече, но не знаех колко други вампира има тук.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:21 am

Погледнах към кой посочи и видях Дейвид.
- Новият барман. Току що се запознахме. - засмях се аз. - Хвана ти окото, а? - побутнах я леко, закачливо и отново се засмях. - А колкото до шотовете, ще дойдат веднага. - Станах и отидох до бара. Взех табла и шотовете, както и другите поръчки и тръгнах да ги разнасям. След малко отново се върнах при Лея със десет шота. - Нали не мислеше, че само ти ще пиеш? - засмях се и ги оставих на масата. Глътнах няколко наведкъж,поклащайки се в ритъма на музиката и се обърнах към нея отново. - Набеляза ли си някого, вече? - попитах заговорнически, на свой ред.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:27 am

Огледах се нокой не гледаше, запалих си шотовете и обърнах няколко. Докато си играех с лайма погледнах към Аня - Всъщност още не - казах като махнах парчето лайм от устата си. - Ами ти? - попитах на свой ред и хвърлих поглед на бармана. Беше висок и добре сложен с черна коса и сини оче. И както казах по - рано тук всички мъже са като гръдски богове.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:33 am

Гримирах се , облякох се и отидох в бара.Мразех , когато трябваше да се разправям с проблемите. Разбрах , че новият барман си е позволил много. Отидох , за да го видя и да го науча как да се отнася с уважение към клиентите , влязох и тръгнах към бара , той се обърна и ми се усмихна. Явно дори си нямаше и представа коя съм. Подадох си ръката.
- Аз съм управилката Катрин. - видях притеснението в очите му. - Разбрах за проявата ти , тук се отнасяме с клиентите ни с уважение. Ако искаш да останеш и ти трябва да правиш така.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:36 am

Дълги крака , големи дълбоки кафеви очи  , прекрасно телосложение. Тъкмо бях готов да й направя комплимент , когато разбрах , че е управителката , дошла е да ме нахока.- Съжалявам , но той си го просеше - вдигнах рамене. - Издразни ме прекалено много. - не можех да спирам да я оглеждам. Повече от перфектна. - Обещвам ви , че няма да се повтори.  Нямал съм  привилегията да се запозная с вас до сега , Дейвид - хванах ръката й и я целунах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:42 am

Седнах до нея и доближих устни до ухото и',прошепвайки възможно най - тихо, за да не ме чуе той.
- Той е като мен. -казах и се отдръпнах . Засмях се и отново станах, изпивайки още един шот. - А аз почти винаги имам набелязан, тук всяка вечер е претъпкано със сладури. Стани, танцувай, позбавлявай се и скоро ще цъфне някой. - засмях се и и' намигнах. - Аз се връщам след малко. - казах и отидох да взема поръчките на още няколко маси.Върнах се при бара и видях управителката и Дейвид...явно сега се запознаваха. Загледах се по- внимателно...Брей, той вече я сваляше. Засмях се и отидох при тях.
- Здрасти шефке. - поздравих все още засмяно. - Какво е станало, че си тук?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:49 am

Той ме хвана за ръката и я целуна,усетих някаква тръпка.Очите му бяха лазурно сини,а косата му небрежно разрошена.Не,не трябваше да се поддавам,той точно това се опитваше да направи.
-Нека това занапред да не се повтаря,ако искаш да си запазим доброто отношение-дръпнах ръката си и се обърнах към Аня.
-Здравей,уча колегата ти как да се отнася с клиентите.Ти как си ? Какви върви работата? Добре ли се държат клиентите. Само кажи , ако имаш проблем с някой или с този тук
-погледнах към Дейвид.


Последната промяна е направена от Daughter Of The Night на Пет Авг 06, 2010 7:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 7:49 am

Аня си тръгна, погледнах отново бармана значи и той беше вампир, интересно. Огледах дискотеката, беше пълна и идваха още и още хора. "Може би Аня е права" - казах си на ум. Може би наистина тук ще срещна ако не друго то поне интересни хора. Погледът ми се спря на Аня - интересни същества - поправих се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:00 am

- Спокойно Кат, всичко е под контрол. А той ще се научи, не му се карай много, още е зайче тук. - засмях се и се облегнах на бара. - Обещавам ти, че ще го наглеждам вместо теб. Аз съм добре и нямам проблеми с никой, нямай грижа за това. Ти как си? - замислих се дали мога да имам проблеми с някого от тук...та това беше като шведска маса за мен...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:13 am

Надявам се да е така и да не създава повече проблеми-усмихнах й се докато го гледах с периферното си зрение.Оглеждаше ме,но се направих,че не съм забелязала,нещо в него ме привличаше.-Аз съм добре като изключим това,че ми остава все по-малко време за себе си.Хайде на работа-ударих леко по бара и се изсмях.Усещах,че тази вечер ще стане нещо еълнуващо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:18 am

- Трябва да излезем някой път на шопинг...- замислих се аз - имаш нужда от почивка. - тя се засмя и плясна с ръка по плота.
- Хайде на работа. - продължи да се смее тя, а аз се върнах към масите, хвърляйки бегъл поглед на Дейвид. Почистих няколко маси и се върнах при Лея.
- Хей, съжалявам за забавянето. - усмихнах се извинително.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:22 am

Изпратих й мислено съобщение "Правите се на недостъпна , харесва ми , но накрая знаете в чие легло ще се събудите" усмихнах й се и продължих да я оглеждам.- Нямам нужда да бъда наглеждан , но ако искаш си ме оглеждай. Обещавам , че вече всичко ще е под контрол.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:23 am

Изпих си и останалите шотове, засмуках парчето лайм и продължих да се оглеждам. Но нямаше никой по - специален. Никой който да ме заинтригува или да подкоси краката ми. Много харесвах песничката която започна и реших да стана да потънцувам. Отидох на дансинга и се заслушах за момент в ритъма. Веднага го хванах и започнах бавно да танцувам и с всяка минута увеличавах темпото. След няколко песни се върнах на сепарето с голяма усмивка на лице и точно тогава дойде Аня. - Няма проблем работата си е работа, а и имах възможност да потънцувам малко - усмихнах се. - Шевката ли? - погледнах към момичето зад бара.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:28 am

- Да - засмях се - много печено момиче, но и доста недостъпна, а Дейвид вече я сваля. Добре, че няма да усети, защото най - много да изяде един шамар поне засега. А се радвам, че си потанцувала...намери ли си партньор в танца? - попитах закачливо и изпих последния шот на масата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:36 am

Отново огледах дискотеката докъдето ми стигаше погледа - Ммм нем - засмях се - Нищи не ми привлече вниманието - свих рамене. Винаги съм се доверявала на инстинктите си и съм сигурна, че появи ли се момчето за мен ще го позная от пръв поглед. Но засега още не се беше появил. - Ами ти, хареса ли си свежа плячка?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center EmptyПет Авг 06, 2010 8:39 am

И бармана е вампир направо чудесно,ето защо усетих странно чувство,когато ме хвана за ръката,не ми стигат всичките проблеми,а сега и той"Аз в твоето легло хах,мисля,че си объркал човека.Трудно ще ме обедиш,че нямаш нужда от надзорник."-изпратих му мислено съобщение.Видях,че Аня говори с някакво момиче,сигурно беше някоя нейна приятелка,ще отида да се запозная с нея и без това почти бях приключила с работата.-Здравей,аз съм Катрин-управителката,сигурно вече си чула за мен-стиснах ръката й и се усмихнах.-Как си?Харесва ли ти тук?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Plazza Dance Center Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Plazza Dance Center   Plazza Dance Center Empty

Върнете се в началото Go down
 
Plazza Dance Center
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Iliria :: Ankh' Morpork :: Център-
Идете на: