The world of Iliria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The world of Iliria

The world of Iliria
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Бар Dark Shadow EmptyВто Авг 02, 2011 3:40 am by Гост

» Замъкът "Иванович"
Бар Dark Shadow EmptyСъб Авг 07, 2010 5:58 am by Nightmare*

» Plazza Dance Center
Бар Dark Shadow EmptyПет Авг 06, 2010 10:12 am by Гост

» Какво животно е предишния?
Бар Dark Shadow EmptyПет Авг 06, 2010 8:27 am by Гост

» Каква храна е предишния?
Бар Dark Shadow EmptyПет Авг 06, 2010 8:12 am by Гост

» Какво слушаш вмомента?
Бар Dark Shadow EmptyПет Авг 06, 2010 8:11 am by Гост

» Да броим до 1000...
Бар Dark Shadow EmptyПет Авг 06, 2010 8:10 am by Гост

» Шамар,Целувка,Секс или Бира?
Бар Dark Shadow EmptyПет Авг 06, 2010 8:09 am by Гост

» Асоциации
Бар Dark Shadow EmptyПет Авг 06, 2010 8:08 am by Гост

Top posters
Nightmare*
Бар Dark Shadow I_vote_lcapБар Dark Shadow I_voting_barБар Dark Shadow I_vote_rcap 
newidima
Бар Dark Shadow I_vote_lcapБар Dark Shadow I_voting_barБар Dark Shadow I_vote_rcap 
Cifer
Бар Dark Shadow I_vote_lcapБар Dark Shadow I_voting_barБар Dark Shadow I_vote_rcap 
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of The world of Iliria on your social bookmarking website

 

 Бар Dark Shadow

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
newidima
Admin
Admin
newidima


Брой мнения : 101
Reputation : 1
Join date : 19.07.2010
Местожителство : София

Character sheet
Име:: Моника Сто Хелит
Години:: 17
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyПон Авг 02, 2010 11:28 pm

Бар Dark Shadow E13247image1

Забутан в една странична уличка, недалеч от центъра се намираше барът Dark Shadow.Обстановката там бе по-мрачна, в стил "gothic". Въздуха беше наситен със цигарен дим примесен с тежкият аромат на алкохол.Музиката кънтеше от огромните тонколони и изпълваше помещението. Светлината бе леко приглушена, а прозорците потъмнени. Предлагаха се всякакъв вид напитки (дори за специалните гости - вампирите можеха преспокойно да си поръчат чаша прясна кръв). Всичко в бала навяваше леко старовременна обстановка, предразполагаща към страхотни изживявания.
Върнете се в началото Go down
https://the-world-of-iliria.bulgarianforum.net
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:31 am

След като се разделих с Елеа реших да отида в любимото си място. Там поне не трябваше да се държа толкова изкуствено, колкото на другите места. Нощта бе паднала над града и мракът цареше навсякъде. Може би даже минаваше полунощ...страхотно време. Отидох до нас и се преоблякох с късо червено потниче и черно болеро, закопчаващо се точно под бюста. Нахлузих черна поличка, и високи токчета и излязох. Не след дълго влязох в любимият ми бар. Седнах на бара и намигнах на бармана, с който се познавахме отдавна...може да се каже, че бях редовен клиент на този бар и не мислех да спирам да го посещавам скоро. Поръчах си мартини и огледах отново страхотната готик обстановка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:42 am

Пристигнах в бара, тук много ми харесваше. Тук не бях милейди Скай бях просто Лея. Обичах готик обстановката, обожавах да нося черно, да се "гримирам" в черно, въпреки че моят грим винаги представляваше черен молив със спирала и розов гланц. Влязох и се отправих направо към бара, поръчах си уиски и се огледах. Близо до мен видях едно красиво момиче с дълга кестенява коса, усмихнах се и се приближих към нея - Хей, - усмихнах се чаровно - мога ли да се присъединя към теб?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:50 am

Докато си седях и се оглеждах,чакайки си мартинито до мен дойде едно русокосо момиче с готик дрехи. Това момиче ми харесваше! Знаеше как да се облича!
- Хей, може ли да се присъединя към теб? - попита момичето,усмихвайки се.
- Разбира се, добре дошла си. - засмях се в отговор. Момичето ухаеше добре,но не бях тръгнала на лов,така че изолирах тези мисли.
- Приятно ми е, Анастасия Старлиг. - усмихнах се и подадох ръката си.Дано не и' пречеше да се здрависа с айсберг.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:54 am

Усмихнах й се в отговор и хванах ръката й - Лейла Скай - казах и бързо продължих - Лея - усмихнах се, с надеждата, че няма да се започне отново поредния разговор за дворци и балове както правеха повечето хора когато чуеха фамилията Скай. - Приятно ми е да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:02 am

Хм...чувала съм за Скай..все пак съм родена в Морт...
- От Анкх' Морт си, нали? - засмях се леко.Този град бе изумителен...донякъде ми липсваше...липсваше ми спокойствието там, старовременната обстановка,чистият въздух и всичко останало, но сега това бе мой дом и се наложи да свикна...просто там имах прекалено много спомени.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:05 am

Мхм - кимнах й с усмивка и отпих от уискито. - Била ли си там ? - попитах любопитно. Не си спомнях да съм я виждала. Замислих се, не не бях я виждала. Зарадвах се, че не спомена нищо за балове или да ме разпитва клюки от двора.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:15 am

- Всъщност съм родена там и живях там до...е беше отдавна, когато се преместих. - обясних аз...не можех да и кажа, че до 19 годишна възраст живеех там и през 1990 се преместих тук...дори не знам дали тя е била родена, когато аз се преместих....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:20 am

Ясно, - казах аз - красив град е -нп малко скучен, добавих на ум и се усмихнах - С какво се занимаваш? - попитах любопитна. Харесвах я, срещнах я в готик бар което говореше доста добре за нея. Бях сигурна, че имаме поне 2 общи неща.Може би бяха повече, може би щяхме да станем приятелки, кой знае ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:26 am

- Сервитьорка в една дискотека...- засмях се. - Не, че ми трябват парите,просто си имам извинение да съм в дискотека 4 пъти седмично. - обичах работата си. Беше ми супер забавно, а и колегите бяха готини хора, така че купонът ставаше винаги. - Ами ти?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:34 am

Зарадвах се, защото това момиче или не знаеше коя съм или просто не беше като другите клюкари което ми даде още една причина да я харесва. - Ами всъщност си търса работа - казах искренно, наистина исках да има с какво да се занимавам извън двореца и баловете и всички тези аристократски идиотщини.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:47 am

- Голяма забава е при нас...аз и без това всяка вечер съм в някой клуб,поне вадя и пари от това. - засмях се. - А някакво хоби имаш ли? Все нещо трябва да обичаш да правиш в онова имение. - усмихнах се. Бармана ми донесе мартинито и аз го глътнах на екс и си поръчах текила този път...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 8:53 am

Значи знаеше коя съм, усмихнах й се - Обичам да яздя и да снимам. - поне това не можех да отрека имението имаше невероятни пейзажи и възможности да се развихря с фотоапарата си. - Също така обичам да играя волейбол, да чета, да слушам музика и най вече обожавам високите скорости. - когато казах последното в главата ми изникна образа на летящата по магистралата кола. - Ами ти, имаш ли хобита?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 9:09 am

- Много и най - различни. - засмях се в отговор. - Обожавам модата и моловете. Пазаруването ми е като мания. - засмях се отново. - Обичам също да плувам и да бягам. Обичам екстремните неща - бързи коли, опасни зони...Наскоро идвах в Морт, само заради изоставеното гробище...ходила ли си там?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 9:14 am

Засмях се с това момиче имахме повече общи работи от колкото предполагах - Всъщност истината е, че съм ходила, но винаги през деня. Но ми се иска да отида нощем, защо ли още не съм го направила - замислих се наглас и се засмях. Допих си уискито и си поръчах още едно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 9:17 am

- Отиди...стахотно изживяване си е..Аз сега съм хвърлила око на "пустият" замък и замъкът "иванович" тук. Съвсем скоро ще ги посетя...Умирам си за такива страхотии. - засмях се аз и отпих от текилата си.
- А сама ли ходи на гробищата?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 9:22 am

Засмях се - Не точно - мм не бях сигурна как ще реагира на домашните ми любимци затова казах само - бях заедно с двата ми верни спътника Цезар и Ру - моите домашни любимци. - Зачудих се как ли ще реагира когато разбере, че говоря за черна пума и сребрист тигър, а не за някакви кученца.
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 5:59 pm

За нула време стигнахме в Dark Shadow-а. Охраната от пред ми беше познат, помолих го да наглежда колата докато сме вътре. Той както обикновено се съгласи с усмивка на молбата ми.
Когато влезнахме вътре се отправихме към бара и се настанихме там. Ууу, ново сервитьорче... Май беше руснак, можеше някой път да го питам насаме. О... Пак за това си мислех, трябваше да се контролирам малко по дяволите. Ако зависеше само от мен до сега щях да съм изнасилила половината мъже в града.
-Една текила, за сега. - казах на сладкият барман, после той обърна глава към Старк очаквайки и неговата поръчка.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 6:52 pm

-Най старото и отлежало уиски,което имате...хм...една бутилка-казах аз и се усмихнах.Барманът ме погледна странно и ми подшушна нещо.
-Да ти приличам на човек,който няма пари?-попитах аз и извадих нужната сума,като му я подадох и той веднага донесе бутилката и една чаша.Отворих "свещенната" стъкленица и си налях.Отпих и въздъхнах щастливо...
-Е,това ли ти е любимото място?-попитах аз и отпих едня голяма глътка
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 6:59 pm

Старк и бармана си говореха нещо, и руснака присви невярващо очи. После изчезна от погледа ми и когато се върна носеше бутилка доста добро уиски.
-Е, това ли ти е любимото място? - попита ме демона до мен. Усмихнах се
-Когато искам да се напия качествено през деня, да. - отговорих му и
-Още една, този път ми я донеси както трябва! - присвих очи. Мразех да ми носят гадна текила. Любимото ми питие трябваше да е идеално. Добра реколта, сол, лимон...
-А ти къде обичаш да ходиш? Освен по стрийптиз клубове? - попитах Старк след като бармана се оттегли. изпих текилата на екс. Когато бармана се върна го скастрих много здраво.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:05 pm

-Ами барове,клубове,дискотеки,обичам да ходяна плаж...ъъм,а да обичам да се харня в ресторанти,незнам това ми е като мания-изредих любимите си занимания и надигнах бутилката,защото чашата ми се стори малка
-Е,текила значи...никога не я сервират както трябва,затова си вземам нещо,което може да се приготви по лесно от един малоумен барман!-при последните думи погледнах момчето седящо зад бара и му се усмихнах злобно.
-А ти,какво правиш освен да танцуваш на пилон и да къркаш?
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:09 pm

-Хмм.. До помисля. Много обичам да се будя. Особено до някой сладур. Обичам.. Дискотеките, баровете, конната база.. Замъка "Иванович" също ми е от любимите места. - усмихнах се. Тогава барманът дойде със следващата доза текила. Този път наистина беше както трябва. Сол по чашата, лимонче... Щеше да ми е удоволствие да я изпия така.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:13 pm

Кимах леко,а после се огледах.Опа...видях онази вампирка,как и' беше името...Анастасия.Тя ме скубеше и дърпаше,колко зле се държеше с едно малко котенце.
-Хей,това не е ли оная от конюшните?Дето ме щипеше,като бях котка?-подшушнах на
Елея и отново погледнах Анастасия...
Върнете се в началото Go down
Nightmare*
Модератори
Модератори
Nightmare*


Брой мнения : 205
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere in time..

Character sheet
Име:: Елеа Найт
Години:: 19
Град:: Анкх' Морпорк

Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:20 pm

-Да, тя е! - казах и станах от стола си. Първата вампирка, която познавах, а бях чувала само митове за това... и за демоните също но това е друг въпрос. Хванах Старк за ръката и го дръпнах в посока вампирката. Обърнах на бързо текилата си и този път ми хареса много.
-Здрасти, Анастасия! - казах когато бях на 3-4 крачки далеч от нея, а след себе си мъкнех Старк.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
????
Гост




Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow EmptyЧет Авг 05, 2010 7:28 pm

Докато говорихме с Лея изведнъж чух някой да казва името ми. Обърнах се в посока на източника и видях момчето от по- рано - Елеа и ..ооо явно това беше котето. Засмях се и преметнах един кичур коса зад ухото ми.
- Здрасти Елеа и...бял котарако? - засмях се и го огледах. Той леко се намръщи, но изглеждаше готин за дявол.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар Dark Shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар Dark Shadow   Бар Dark Shadow Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар Dark Shadow
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Iliria :: Ankh' Morpork :: Център-
Идете на: